Elektrohydraulické nakládací můstky...

Elektrohydraulické nakládací můstky se sklopným čelem série dlhi nosnost 6 tun

189/ZAV/200/180
DoorCz

* Rozměry jsou se sklopeným čelem
** Ceny ExWorks Kadaň

Elektrohydraulické vyrovnávací můstky s otočnou rampou řady DLHH jsou nejvhodnějším zařízením, které umožňuje uspořádání překládacích míst a zajistí rychlou nakládku a vykládku zboží. Při aktivaci se můstek zvedá a rampa se během otáčení rozevírá. Potom můstek klesá, dokud nedosáhne podlahy ložní plochy automobilu. Po těchto krocích je můstek připraven k práci. Po ukončení překládacích prací se můstek zvedá, rampa klesá a dostává se do vertikální polohy, při čemž se můstek dostává do výchozí polohy. Elektrohydraulické vyrovnávací můstky s otočnou rampou řady DLHH jsou v nabídce závěsné a na podstavci. 

Hlavní výhody:

  • samočistící závěs mezi můstkem a rampou;
  • délka rampy je 400 mm (je možné prodloužit na 500 mm);
  • při práci s nákladním autem se skosením naklonění do strany je možné do vzdálenosti 100mm; ;
  • díky žlutočerné výstražné pásce je vidět, že se překládací můstek nachází výš než rampa;
  • opěry zajišťují bezpečný pohyb napříč můstkem;
  • bezpečnostní systém hydraulického zařízení ihned zastaví můstek v případě prasknutí hadice nebo neoprávněného odjezdu automobilu během práce;
  • boční bezpečnostní závěsy brání tomu, aby se nohy obsluhujícího personálu dostaly do mezery mezi můstkem a jímkou během práce;
  • fixační mechanismus zajistí bezpečný průběh technické obsluhy a opravy můstku.
Typ
Délka
Šířka
95 856 Kč
s DPH

 

                                                        58ea7db64a618b16847e8630fae113bf

1.Kryt můstku 
2. Čelo 
3. Rám 
4. Boční ochranné plechy 
5. Signální páska žlutočerná 
6. Hydraulická pumpa 
7. Zvedací cylindr 
8. Cylindr pro čelo 
9. Držák údržbářský 
10. Řídící jednotka 

Povrch nakládacího můstku je vyroben z ocelového plechu o síle 6-8 mm s protiskluzovým vzorkem o výšce 0,6-2,4 mm. Nakládací můstek je vyroben z ocelového plechu o síle 6 mm a výškou vzorku 0,6-1,8 mm v případech, kdy bude nakládka/vykládka prováděna pomocí standardního vysokozdvižného vozíku se čtyřmi nafukovacími koly. Nakládací můstek je vyroben z ocelového plechu o síle 8 mm a výškou vzorku 0,8-2,4 mm v případech, kdy bude nakládka/vykládka prováděna pomocí zařízení, které má velkou bodovou nosnost (například čelní vysokozdvižný vozík). 
Časem může dojít k lehké deformaci vrchního plechu, což ale nemá žádný vliv na správný chod můstku. Čelo se vyrábí z ocelového plechu o síle 12 mm s protiskluzovým vzorkem o výšce 1,2-3,6 mm. Podélné nosníky mohou být vyrobeny z vazních trámů 100/120 mm, nebo L-profilu o rozměru 140x40x4 mm; rám z U-profilu o rozměru 100/120 mm. V případě, kdy je můstek delší než 3500 mm, se podélné nosníky i rám vyrábí z vazních trámů 120 mm. 

 

Záruka
2 roky