Sekční garážová vrata

Nabízíme cenově výhodně sekční garážová vrata v standardních rozměrech řady Standard v nejširší nabídce barev a dekorů. Sekční garážová vrata Standard mají výborné tepelné - izolační vlastnosti* díky panelům s přerušeným tepelným mostem a těsněním po celém obvodu rámu vrat. Můžete si vybrat z 7 akčních barvách a 5 dekorech dřeva které budou perfektně ladit.

Sada sekčních garazovych vrat Standard obsahuje všechny komponenty pro snadnou instalaci: ocelová konstrukce - ocelové pozinkované profily a kolejnice, vyrovnávací tažný pružiny, PU panely tloušťkou 40 mm, těsnění, příslušenství, spojovací materiál. Pro el. otevírání vrat doporučujeme dokoupit pohon 800KITCE se skvělé bezpečnostní vlastnosti a nouzové odblokování. Pro ručně ovládání vrat doporučujeme dokoupit příslušenství jako jsou: madlo, zámek, zatrč, doorstop. Všechny komponenty vrat se vyrábí v České republice.

*vlastnost s hodnotou U=1,2 W/(m2.K) na vzorku o velikosti 2000 x 2500 mm.

V případě, že tyto standardní rozměry ani barvy nevyhovují vašim potřebám, vždy si můžete cenu vrat spočítat v našem konfigurátoru vrat na míru.

Zobrazení 1-14 z 14 položek